Ankara Protez Tırnak

Protez Tırnak + Manikür İçin Mükemmel Kampanya, 01/05/2024 Tarihine Kadar Sadece 395 TL.

Balgat, Ceyhun Atuf Kansu Cd. No:143 D:1 Çankaya/Ankara ( TAURUS AVM KARŞISI )

https://www.instagram.com/hs.beauty06/

Ankara Protez Tırnak alanında uzman kadromuzla sizleri bekliyoruz. Merkezimizde yapılan işlemlerin tamamı garantimiz altında yapılmaktadır. Merkezimizde tüm Protez Tırnak çeşitleri uygulanmaktadır. Mevcut tırnaklarınızın üzerine eklenen tırnak görünümlü malzemeye Protez Tırnak işlemi denir.

Protez Tırnak Ankara olarak en kaliteli malzemeler ve cihazlarımızla işlemlerde size eşlik etmekten mutluluk duymaktayız. Güçsüz , kolay kırılan veya tırnak yeme rahatsızlığı olan müşterilerimiz için oldukça tercih edilen bir yöntemdir. İstenirse kolayca çıkarılabilir veya bakım yaptırılıp istenildiği sürece kullanılabilir.

Ankara Protez Tırnak Öneri hem bakımlı hem de şık tırnaklar için çok güzel bir tercihtir. Ancak Protez Tırnak işlemini yaptırmak istediğinizde mutlaka merkezi titizlikle seçmeniz gerekmektedir. Ankara Protez Tırnak Öneri sizler için özel seçtiğimiz malzemeler ile kusursuz yapılmaktadır.

Güzellik Merkezlerinde Yapılan Protez Tırnak İşlemleri, Kullanılan Malzemelerin Kalitesi ve İşlemi Yapan personelin Profesyonelliğine Göre Değişiklik Gösterebilmektedir. H&S Beauty Olarak Sizlere En Kaliteli Malzemeler ve Profesyonel Personeller Sayesinde İşleminizi En Kaliteli Şekilde Sizlere Yapmaktayız.

Balgat Ceyhun Atuf Kansu Caddesi Üzerinde Yer Alan Merkezimize Her Yerden Tek Vesayet İle Gelebilirsiniz. Otopark Sorunu Olmayan Merkezimize Gelmeden Önce Mutlaka Randevu Almanız Gerekmektedir.

Yapılan İşlemlerde Yaşanabilecek Sorunlar İle İlgili Ücretsiz Bir Şekilde Telafi Yaparak Sizlerin Memnuniyetini En Üst Seviyede Tutmak Bizim İçin Çok Önem Arz Etmektedir. Yaptığımız İşin Arkasında Durduğumuz İçin Ankara da En İyi Protez Tırnak Merkezi Olmanın Gururunu Yaşamaktayız. Ancak Güvenle Tercih Edeceğiniz H&S Beauty Merkezimizde Sadece Bayanlara Hizmet Vermekteyiz. Anlayışınız İçin Teşekkür Ederiz.

Kampanya

Protez Tırnak 395 TL Fırsatından Faydalanmak İçin Erken Randevu Alabilirsiniz. En Uygun Tırnak Ankara Kampanyamız 01 Mayıs Tarihine Kadar Geçerlidir.

Yenileme

Protez Tırnak İşleminden Sonra Ortalama 1 Ay Süre İle Kullanabilirsiniz. Ancak Tırnak Bakımlarınızı Zamanında ve Doğru Olarak Yapmanız Gerekmektedir. Fakat Ortalama Tırnak Yenileme İşlemi 1 Saat Civarında Sürmektedir. Yenileme İçin Erken Randevu Alın.